APARTAMENT 1+1 ME QERA, ASTIR.

 • €500/muaj
Astir, Tiranë
Për Qira Tërhequr

APARTAMENT 1+1 ME QERA, ASTIR.

Astir, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 80
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39012
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 1+1 me qera per zyra ne Astir, tek rezidenca FutureHome.

Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Organizohet ne korridor, 2 ambiente, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo