Ambjent biznesi me qera ne Bllok

  • €9,900/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambjent biznesi me qera ne Bllok

Ish Blloku, Tiranë
  • €9,900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 6
  • Tualete
  • 570
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40460
  • ID Prones

Përshkrim

Ambjent biznesi me qera ne zonen e Bllokut, ne zonen me te kerkuar.

Ambienti ka siperfaqe 570 m2 dhe ndodhet ne katin e pare.

Momentalisht eshte i ndare ne nje ambient te madh openspace dhe 3 ambiente me te vogla, si dhe 6 tualete.

Cmimi eshte 17.5 euro/m2  ne muaj.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
  • Elira Dokle