AMBIENT PER ZYRE ME QERA, HEKLA CENTER.

  • €720/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, HEKLA CENTER.

Ish Blloku, Tiranë
  • €720/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38121
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera ambient per zyra ne Bllok, tek Hekla Center.

Ambienti ka siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 12 te nderteses.

Organizohet ne ambient openspace, tualet dhe ballkon.

Cmimi eshte 12 euro/m2 , i cili perfshin tatimin mbi burim dhe mirembajtjen e qendres.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo