AMBIENT PER ZYRE ME QERA, FUTUREHOME RESIDENCE.

 • €600/muaj
Astir, Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRE ME QERA, FUTUREHOME RESIDENCE.

Astir, Ish Fusha e Aviacionit, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 86
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38941
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1+2 me qera per zyra ne Astir, tek rezidenca FutureHome.

Apartamenti ka siperfaqe 86 m2 dhe ndodhet ne katin e pare banim.

Organizohet ne korridor, 3 ambiente, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Cmimi eshte 600 euro.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo