AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

 • €2,600/muaj
Qendër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

Qendër, Tiranë
 • €2,600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 4
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 388
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34234
 • ID Prones

Përshkrim

Ambient per zyra me qera ne Qender, prane Toptani.

Ambienti ka siperfaqe te brendshme 181 m2 dhe verande 207 m2.

Organizohet ne nje ambient openspace dhe 4 ambiente me te vogla.

Ndodhet ne katin e 14 te nje godine prestigjioze.

Cmimi eshte 2600 euro ne muaj duke perfshire dhe taksen.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo