Ambient ne Shitje tek Mine Peza .

  • €110,000
Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ambient ne Shitje tek Mine Peza .

Rruga Mine Peza, Zogu i Zi, Tiranë
  • €110,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 62
  • Sipërfaqe ㎡
  • P30450
  • ID Prones

Përshkrim

~Ambient ka nje   siperfaqe prej  62m2.

~Ka 2 dyer dhe pamje mjaft te gjere per shkak te pozicionimit te saj . I pershtatshem per zyra , dyqane , klinika  etj

~Pallati i ri dhe ne nje nder zonat me te mira te Tiranes .

~Cmimi i shitjes : 110.000 Euro

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani