Ambient Komercial me qera tek 5 Maji

  • €1,200/muaj
5 Maji, Tiranë
Për Qira

Ambient Komercial me qera tek 5 Maji

5 Maji, Tiranë
  • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 150
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38850
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient Komercial me siperfaqe 150m2 me qera tek 5 Maji

Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri , te sapo perfunduar .

Ka 2 tualete dhe ka dalje ne pjesen e brendshme dhe te jashtme te pallatit .

I pershtatshem per biznese si lokale , kopshte ,qendra  studimesh etj

Per me shume info na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva