AMBIENT BIZNESI ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

 • €3,800/Neto
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, ISH-STACIONI I TRENIT.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €3,800/Neto

Vështrim i përgjithshëm

 • 175
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2023
 • Viti Ndërtimit
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42991
 • ID Prones

Përshkrim

Japim ambient biznesi tek ish-stacioni i trenit, prane kompleksit Usluga.

Ambienti ka siperfaqe 175 m2 te brendshme dhe 100 m2 verande, per te cilet nuk paguhet takse ne bashki.

Ndodhet buze rruges kryesore.

Ideal per biznese te ndryshme, si psh. lokal, restorant, mense, dyqan etj.

Cmimi eshte 3800 euro neto.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo