-Property Invest-

TË GJITHA PRONAT

Për Qira

Rented ✔

Rented

Jepet me qira apartament ne Astir

Jepet me qira Apartamenti ne Astir te Bulevardi i ri. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, ambienti i ndenjes…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
108 m2
Për Qira, Rented ✔

280€

Për Qira

Rented ✔

Rented

Apartament me qira ne Astir!

Jepet me qira super apartament i investuar ne Astir. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te banimit dhe organizohet…

Dhoma
1
Tualete
1
Sipërfaqja
70 m2
Për Qira, Rented ✔

300€

Për Qira

Rented ✔

Rented

Jepet me qira 1+1

Jepet me qira apartament prane Gjimnazit Ismail Qemali. Apartamenti eshte i pabanuar me pare me te gjitha mobiliet e…

Dhoma
1
Tualete
1
Sipërfaqja
65 M2
Për Qira, Rented ✔

400€

Për Shitje , Sold ✔

Sold

APARTAMENT 1+1 PRANE KOMISARIATIT NR 4

Shitet apartament 1+1 prane komisariatit nr 4 .Apartamenti ka nje siperfaqe prej 55 m2 dhe ndodhet ne katin e…

Dhoma
1
Tualete
1
Sipërfaqja
55 m2
Për Shitje, Sold ✔

38,000€

Për Shitje

APARTAMENT 2+1 ALLIAS

ULET CMIMI NGA 65.000 EURO NE 63.000EURO ,SHITET SUPER APARTAMENT NE ALLIAS 2+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
74 m2
Për Shitje

63,000€

Për Shitje

TRUALL NDERTIMI NE SHITJE

Shitet truall ndertimi ne afersi te zones se Yzberisht. Trualli ka nje siperfaqe prej 7.500m2 dhe eshte i pershtatshem…

Sipërfaqja
7500 m2
Për Shitje

975,000€

Property Invest Albania

Gjetja e pronës së duhur në Shqiperi është e lehtë falë agjencisë sonë. Nëse jeni duke kërkuar për një pronë ose shtëpi për shitje në Shqiperi, ju jeni në vendin e duhur. Shitja dhe blerja e një shtëpie sigurisht që nuk është e lehtë, në mesin e agjencive të pasurive të patundshme në Tirane studio e filialeve tona qëndron për profesionalizmin dhe kompetencën e saj. Këtu mund të gjeni dhe përfitoni nga vlerësimet në kohë dhe të sakta të pasurive të patundshme, si dhe çertifikatat e energjisë dhe shumë më tepër.

Loading...