-Property Invest-

TË GJITHA PRONAT

Për Qira

Rented ✔

Rented

Apartament me qera ne Myslym Shyr!

Jepet apartament me qira  rr.Myslym Shyri. Apartamenti eshte shume i mire mobliuar dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, ambienit…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
137 m2
Për Qira, Rented ✔

450€

Për Qira

Rented ✔

Rented

Apartament me qera te Vasil Shanto

Jepet me qira apartamenti prane Vasil Shantos. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues. Organizohet nga…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
87 m2
Për Qira, Rented ✔

370€

Për Qira

Rented ✔

Rented

Two bedroom Apartment for rent

Two bedroom Apartment for rent in the center of Tirana. Brand new apartment with two bedrooms and one living…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
84 m2
Për Qira, Rented ✔

1,100€

Për Qira

Rented ✔

Rented

APARTAMENT 1+1 KOMUNA E PARISIT

Jepet me qera apartament 1+1 ne zonen e komunes se parisit . Apartamenti ka nje siperfaqe prej 65 m2…

Dhoma
1
Tualete
1
Sipërfaqja
65 m2
Për Qira, Rented ✔

300€

Për Shitje , Sold ✔

Sold

Shitet Apartament te Qyteti i Nxenesve

Super Okazion! Shitet apartament prane Pallatit me Shigjeta te qyteti i Nxensesve. Apartamenit ndodhet ne pallat ekzistues ne katin…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
90 m2
Për Shitje, Sold ✔

33,000€

Për Qira

Rented ✔

Rented

Jepet me qira super apartament ne Fresk!

Jepet me qira super apartament  ne Fresk. Apartmenti organizohet nga ambienti i gatimi, ambienti i ndenjes, nje dhome gjumi…

Dhoma
1
Tualete
1
Sipërfaqja
60 m2
Për Qira, Rented ✔

250€

Për Qira

Rented ✔

Rented

Jepet me qira apartament ne Astir

Jepet me qira Apartamenti ne Astir te Bulevardi i ri. Apartamenti organizohet nga dy dhoma gjumi, ambienti i ndenjes…

Dhoma
2
Tualete
1
Sipërfaqja
108 m2
Për Qira, Rented ✔

280€

Property Invest Albania

Gjetja e pronës së duhur në Shqiperi është e lehtë falë agjencisë sonë. Nëse jeni duke kërkuar për një pronë ose shtëpi për shitje në Shqiperi, ju jeni në vendin e duhur. Shitja dhe blerja e një shtëpie sigurisht që nuk është e lehtë, në mesin e agjencive të pasurive të patundshme në Tirane studio e filialeve tona qëndron për profesionalizmin dhe kompetencën e saj. Këtu mund të gjeni dhe përfitoni nga vlerësimet në kohë dhe të sakta të pasurive të patundshme, si dhe çertifikatat e energjisë dhe shumë më tepër.

Loading...