“TURQUOISE MARINA” 2 Vila luksoze ne shitje!

Gjiri i Lalzit, Durrës
Për Shitje Tërhequr

“TURQUOISE MARINA” 2 Vila luksoze ne shitje!

Gjiri i Lalzit, Durrës

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • P36272
  • ID Prones

Përshkrim

Ne nje nga projektet me te bukur elitare pozicionuar ne Hamallaj, Gjiri i Lalezit shesim 2 vila  luksoze!

Vilat kane  tipologji 3+1 dhe aktualisht jane ne ndertim ne faze  tulle-suva.

Vila  e pare ka siperfaqe totale 133.22m2 dhe siperfaqe parcele 235 m2

Vila e dyte ka  siperfaqe totale 133.22m2 dhe siperfaqe parcele 214 m2

Kompleksi Turquoise Marina ofron nje teknologji te larte , siguri te plote dhe nje teknologji shume moderne

Per informacione te detajuara jeni te lutur te na kontaktoni!

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest