TRUALL NE SHITJE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

  • €760,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
Për Shitje

TRUALL NE SHITJE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES.

Autostrada Tiranë-Durrës, Tiranë
  • €760,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 6337
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35814
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet truall ne autostraden Tirane-Durres.

Trualli ka siperfaqe 6337 m2 dhe ndodhet prane Pelikani Security, vije e dyte.

Cmimi eshte 120 euro/m2.

per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo