SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

 • €470,000
Ish Blloku, Tiranë
Tërhequr

SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, ISH-BLLOKU.

Ish Blloku, Tiranë
 • €470,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 150
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P26904
 • ID Prones

Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati me fasade te ventiluar te ndertuar ne vitin 2014.

I pozicionuar ne zemer te bllokut, por njekohesisht dhe zona me e qete e tij.

Ka siperfaqe prej 150 m2 + 40 m2 garazhd i perfshire ne cmim.

Eshte i organizuar ne korridor hyres ne forme L , i cili ben shperndarjen ne kuzhine dhe dhomen e ndenjes, 3 dhoma te gjumit nga te cilat njera eshte e pajisur me tualet, ballkon dhe tualet i dyte.

I mobiluar totalisht me markat me prestigjioze ne treg, ku vlera e investimit i kalon 120 000 euro.

Per me shume informacion ose vizite ne kete apartament endrrash , na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo