Super apartament 2+1 tek Kopshti Botanik

 • €120,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament 2+1 tek Kopshti Botanik

Kopshti Botanik/Zoologjik, Tiranë
 • €120,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34974
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 92 m2 tek Kopshti Botanik .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi 1 tualet dhe nje verande  .

Ndodhet ne nje kompleks te ri te vitit 2020 , pallati ka izolim termik dhe akustik ,  cilesi shume e larte ndertimi .

Zone e preferuar banimi , me qetesi , organizim shume te mire dhe akses te shpejte me zonat e tjera te rendesishme ne Tirane .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .

Per me shume na kontaktoni  .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva