Super apartament 1+1+parkim me cmim Kleringu tek Orbital Residence

 • €95,700
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Super apartament 1+1+parkim me cmim Kleringu tek Orbital Residence

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €95,700

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 87 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34572
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 1+1 me mundesi transformimi ne 2+1 tek Residenca Orbital Apartments prane Bulevardit ne Tirane  .

I gjithe kompleksi eshte i nje cilesie shume te larte ndertimi , me kushte bashkekohore , izolim termik dhe akustik , ne nje zone me aksesueshmeri te larte dhe me nje plan urbanistik te detajuar per vitet qe vijne .

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , nje dhome gjumi , nje tualet dhe nje ballkon .

Apartamenti perfshin dhe parkim ne vleren 13.000 euro.

Cmimi eshte cmim kleringu vetem  1100 euro m2.

Per me shume na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva