Shitet vile ne Maminas

  • €220,000
Autostrada Tiranë-Durrës, Maminas, Durrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet vile ne Maminas

Autostrada Tiranë-Durrës, Maminas, Durrës, Tiranë
  • €220,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 120
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28763
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile ne Maminas, autostrada Tirane-Durres. Vila ka siperfaqe 120 m2, ka punime shume cilesore dhe bashkohore, e sapo perfunduar ku investimi ne vile eshte bere se fundemi dhe teper cilesore.
Vila ka sallonin e ndenjes, sallonin e ngrenies ,2 dhoma gjumi, 1 tualet, dhe nje verande  si edhe 1 garazhd te mbyllur,  dhe instalime per ngrohje qendrore. Instalimet elektrike dhe hidraulika jane teper cilesore.
Kopsht i gjelberuar dhe i rrethuar.
Per me teper informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj