Shitet Vile 4-kateshe tek Myslym Shyri

  • €400,000
Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile 4-kateshe tek Myslym Shyri

Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €400,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 475 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31820
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet Vile 4-kateshe tek Myslym Shyri.
Vila ka siperfaqe ndertimi 87.2 m2, siperfaqe banimi 415.2 m2, dhe oborr 60 m2.
Kati perdhe ka siperfaqe banimi 98.4 m2.
Kati i pare , i dyte dhe i trete kane siperfaqe banimi 105.6 m2 secila.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj