Shitet super-lokal

  • €700,000
Ish Parku, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super-lokal

Ish Parku, Rruga e Kavajës, Vasil Shanto, Tiranë
  • €700,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 320 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P26402
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet super-lokal ne nje nga zonat me te mira, afer me Rrugen e Kavajes.

Lokali ka super-investim, i kuruar deri ne detaje nga arkitekt.  Siperfaqa totale e lokalit eshte 320m2, ku 150m2 jane siperfaqe e brendshme dhe 170m2 verande.

Lokali eshte ne gjendje pune, me klientele te ngritur dhe me menaxhim shume te mire.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj