Shitet super Apartament 2+1, Kompleksi Deliorgji!

 • €288,000
21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet super Apartament 2+1, Kompleksi Deliorgji!

21 Dhjetori, Kompleksi Delijorgji, Tiranë
 • €288,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 131
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37874
 • ID Prones

Përshkrim

Keni  enderruar nje apartament ne nje nga komplekset me te mira ne Tiranes?!

E mundesojme ne Kompleksin Deliorgji, kati i dyte banim me nje siperfaqe 131 m2.

I mire organizuar ne 2 dhoma gjumi dhe nje dhome ndenje + kuzhine.

Apartamenti ka nje inestim modern.

Gjithashtu perfshihet edhe nje post parkimi ne katin-2

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle