Shitet apartament 3+1, Liqeni i Thate.

 • €197,000
Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 3+1, Liqeni i Thate.

Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €197,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 177
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46648
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 3+1 Fz Contruction, Liqeni i Thate.

Apartamenti disponon siperfaqe totale 126.99 m2, siperfaqe neto 109.38 m2, siperfaqe te perbashket 17.61 m2 dhe siperfaqe verande 49.5 m2.

Organizohet ne dhome ndenje+ambient gatimi+ambient ngrenie, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe verande.

Ndodhet ne katin perdhe te objektit.

Cmimi i shitjes 1300 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest