Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

 • €105,000
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Shitje

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €105,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 62.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42740
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 1+1 tek Komuna e Parisit.

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 1 dhome gjumi, korridor shperndares, tualeti dhe 1 ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 nga 11 kate te nje pallati te ri me 2 ashensore.

Apartamenti shitet si ne foto dhe disponon te gjithe dokumentacionin e rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva