Shitet ambient biznesi Kompleksi Orbital 2, Bulevardi i Ri.

  • €158,000
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje

Shitet ambient biznesi Kompleksi Orbital 2, Bulevardi i Ri.

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
  • €158,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 117
  • Sipërfaqe ㎡
  • P47789
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet ambient biznesi Kompleksi Orbital 2 rruga Jordan Misja, Bulevardi i Ri.

Ambienti disponon siperfaqe totale 116.98m2, siperfaqe neto 99.7 m2 dhe siperfaqe te perbashket 17.28 m2.

Organizohet ne tre ambiente pune dhe tualet.

Ndodhet ne katin e 1 te objektit.

Cmimi i shitjes 1350 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest