Shiten Apartamente 2+1, Unico Residence Bllok!

Ish Blloku, Tiranë
Për Shitje

Shiten Apartamente 2+1, Unico Residence Bllok!

Ish Blloku, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • 113
  • Sipërfaqe ㎡
  • P40006
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten Apartamente  2+1 ne Residencen Unico, ne zemer te Bllokut!

Unico eshte nje rezidence e sofistikuar e cila ofron nje stil jetese elitar me nje vendodhje te shkelqyer.

Teknologjia inovative, arkitektura e sofistikuar dhe materialet me markave me te mira te industrise se ndertimit, nderthuren per nje jetese komode dhe cilesore.

Apartamentet disponojne siperfaqe totale 82.4 m2 + verande 20.6 m2 dhe 99 m2 ne katin e 6 te objektit.

Organizohen ne dhome ndenje , dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkone me orientim jug.

Cmimi i shitjes 3500 €/m2.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare