Shitet apartament 2+1 me cmim klering ne Kompleksin “Square 21”, 21 Dhjetori.

 • €248,400
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament 2+1 me cmim klering ne Kompleksin “Square 21”, 21 Dhjetori.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €248,400

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 138
 • Sipërfaqe ㎡
 • P42139
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne Kompleksin ”Square 21”, 21 Dhjetori.

Apartamenti  disponon siperfaqe totale 138 m2, siperfaqe neto 119 m2 dhe siperfaqe te perbashket 19 m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhen ne katin 9 me orientim jug-perendim.

Objekti eshte ne faze murature.

Cmimi i shitjes 1800e/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest