Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim kleringu, Golem!

 • €71,000
Golem, Durrës
Për Shitje Tërhequr

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim kleringu, Golem!

Golem, Durrës
 • €71,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 72.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P40641
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten apartamente 1+1 dhe 2+1 me cmim kleringu , Bonita Konstruksion Golem.

Apartamenti i pare diponon siperfaqe totale 74.7 m2 , siperfaqe neto 65.3 m2, siperfaqe te perbashket 9.4 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + dhome gjumi  + tualet, ndodhet ne katin e dyte.

Apartamenti i dyte disponon siperfaqe totale 72.56 m2, siperfaqe neto 63,77 m2, siperfaqe te perbashket 8.75 m2.

Organizohet ne dhome ndenje + dhome gjumi +tualet, ndodhet ne katin e peste.

Apartamenti 2+1 disponon siperfaqe totale 113. 3 m2, siperfaqe neto 99 m2 dhe siperfaqe te perbashket 14.3  m2.

Organizohet ne dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 4.

Cmimi i shitjes 980 €/m2.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest