Shiten 2 ambiente prane Sheshit Willson

  • €147,000
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shiten 2 ambiente prane Sheshit Willson

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
  • €147,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 56 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32199
  • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 dyqane prane Sheshit Willson dhe Stadiumit Dinamo.
Ambienti i pare eshte ne katin 0, katin perdhe, ndersa ambienti i dyte eshte me disa shkalle per poshte -1.
Te dyja ambientet jane me siperfaqe 28 m2 secila, siperfaqe totale 56 m2.
Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor.
Cmimi eshte i diskutueshem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj