SHESIM SUPER VILE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

 • €590,000
Kodra e Diellit, Tiranë
Tërhequr

SHESIM SUPER VILE, REZIDENCA KODRA E DIELLIT.

Kodra e Diellit, Tiranë
 • €590,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 340
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36566
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super vile tek rezidenca kodra e diellit.

Vila eshte e organizuar ne 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, kuzhine, 3 tualete, lavanderi, garazhd per nje makine, oborr si dhe pishine.

Eshte e organizuar ne tre kate dhe ka siperfaqe ndertimi 340m2.

Cmimi eshte 590000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo