Ne Rolling Hills, vile ne shitje!

 • €2,000,000
Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Ne Rolling Hills, vile ne shitje!

Long Hill, Rolling Hills Residenc, Tiranë
 • €2,000,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 6
 • Dhoma
 • 7
 • Tualete
 • 1000
 • Sipërfaqe ㎡
 • 3
 • Garazhe
 • P28673
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim vile ne rezidencen elitare Rolling Hills. Vila ka pozicion shume te mire mire ne rezidence dhe shume privatesi!

Me nje siperfaqe parcele 970 m2 dhe siperfaqe ndertimi 700 m2 e investuar deri ne detaje me shume stile dhe elegance!

Kati i pare i viles ne te cilen ndodhet ambienti i ndenjes me oxhak, ambienti i ngrenies i cili komunikon me ambientin e gatimit dhe gjithashtu nje depo ne sherbim te ambientit te gatimit.

Ne katin e pare ndodhet po ashtu ne zyre, dhoma e mysafireve me tualet dhe nje tjeter tualet dite.

Kati i dyte organizohet nga dhoma matrimoniale e cila ka garderobe, tualete dhe nje verande me pamje fantastike, gjithashtu ne kat ndodhen dhe dy dhoma gjumi me tualete dhe verande.

Kati perdhe organizohet nga nje dhome gjumi me tualet, vinoteka, depo, palester me sauna dhe jacuzzi, lavanteria, dhoma teknike dhe po ashtu dalje ne garazhet te cilat jane te pershtatshme per 3 makina.

 

Nje nga pjese me te bukura te viles eshte kopshti, i cili eshte i bollshem, ka hapsire per te ndertuar pishine dhe i gjithi i gjelberuar.

Nese po kerkoni nje stile luksoz jetese kjo eshte vila e duhur!

Ju ftojme te na kontaktoni per me teper informacion!

Property Invest!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest