Jepet me qira apartamenti 3+1 tek Stacioni i Trenit

 • €500/muaj
9 Katëshet, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 3+1 tek Stacioni i Trenit

9 Katëshet, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 140
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32373
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 3+1 tek Ish Stacioni i Trenit.

Apartamenti ka siperfaqe 140 m2 dhe  ndodhet ne katin e 12 (kati i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor.

Ndodhet ne nje zone te kerkuar, shume prane qendres dhe me shume facilitete perreth.

Apartamenti jepet bosh.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj