Jepet dyqan me qira, prane Stadiumit Dinamo

Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet dyqan me qira, prane Stadiumit Dinamo

Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 29
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28574
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qira 29 m2 + 1 tualet prane Stadiumit Dinamo ose Sheshit Wilson . Dyqani eshte bosh dhe ne gjendje vertet shume te mire. Ka 2 dhoma dhe 1 korridor. Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj