Jepet Bar-Restorant me qira tek Bulevardi Zogu i Pare

  • €1,800/muaj
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Qendër, Rruga Fortuzi, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Bar-Restorant me qira tek Bulevardi Zogu i Pare

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Qendër, Rruga Fortuzi, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €1,800/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 130 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35318
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Bar-Restorant me qira tek Bulevardi Zogu i Pare, prane Ministrise se Drejtesise.
Ambienti ka siperfaqe 130 m2.
Ndodhet ne katin 0 me fasade xhami dhe me pamje nga bulevardi.
Ambienti eshte i investuar dhe mobiluar.
Cmimi eshte 1800 euro bruto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani