Jepet apartament 3+1 per zyra me qera ne Qender

 • €900/muaj
Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 3+1 per zyra me qera ne Qender

Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga Mine Peza, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €900/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 104 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37788
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 3+1 per zyra me qera ne Qender, prane Le Bon.
Apartamenti ka siperfaqe 104 m2.
Ndodhet ne katin e 3 ne ndertim ekzistues.
Organizohet ne 4 ambiente, 2 ballkone, tualet.
Apartamenti jepet dhe per banim dhe per biznes.
Cmimi eshte 900 euromuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle