Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne Bllok

 • €500/muaj
Ish Blloku, Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 2+1 per zyra me qera ne Bllok

Ish Blloku, Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P39144
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1 me qera per zyra prane shkolles Edith Durham ne Bllok.

Apartamenti eshte i organizuar ne tre dhoma, nje tualet dhe nje verande.

Ka nje siperfaqe 65 m2 dhe nje verande me siperfaqe 40 m2 e cila ka pamje nga rruga kryesore.

Apartamenti jepet per zyra dhe ndodhet ne katin e 1-re te nje pallati ekzistues.

Cmimi qe disponon eshte: 500 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko