Jepet ambient biznesi me qira, rruga Naim Frasheri

  • €450/muaj
21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qira, rruga Naim Frasheri

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 73 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28806
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet dyqan me qira ne rrugen Naim Frasheri. Dyqani ka siperfaqe 73 m2, me 1 tualet dhe eshte shume i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi pasi eshte ne rruge kryesore dhe ka akses dhe ne rrugen e kavajes, rrugen e durresit, 21 dhjetorit.
Dyqani eshte bosh dhe ne gjendje shume te mire.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj