Jepet ambient biznesi me qira ne rrugen Qemal Stafa

9 Katëshet, Qendër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qira ne rrugen Qemal Stafa

9 Katëshet, Qendër, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 60
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28826
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me Qera ambient biznesi ne rrugen Qemal Stafa Kryqezim me Rrugen Bardhyl.
Ambienti ka siperfaqe 60 m2 me linje Elektrike trefazor.
Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore dhe mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj