Japim apartament 2+1+2 me qera ne zemer te Bllokut

 • €700/muaj
Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Japim apartament 2+1+2 me qera ne zemer te Bllokut

Ish Blloku, Tiranë
 • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38734
 • ID Prones

Përshkrim

Japim apartament 2+1+2 me qera ne zemer te Bllokut

Apartamenti organizohet ne nje sallon te madh , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartameni eshte  i shtruar ne parket , ka hapsira te bollshme dhe gjithashtu eshte i pajisur me sistem Kondicionimi

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe shume mire te administruar

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva