Duplex ne shitje tek Shkolla Misto Mame .

 • €140,000
Medreseja, Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Duplex ne shitje tek Shkolla Misto Mame .

Medreseja, Rruga e Dibrës, Tiranë
 • €140,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31664
 • ID Prones

Përshkrim

Duplex ndodhet  ne katin e 3 te nje pallati ekzistues dhe  papafingon siper .

Duplexi ka  1 dhome te madhe ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , ballkon dhe veranden siper  .

Disponon  dokumentacion te rregullt hipotekor  per siperfaqen prej 130m2 .

Ndodhet fiks ne rrugen kryesore , ku ka afer facilitetet e nevojshme si shkolla  , urbanet , lokale , markete , palestra etj  .

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva