Duplex ne shitje, Rr Ferit Xhajko

  • €138,000
Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Duplex ne shitje, Rr Ferit Xhajko

Tiranë
  • €138,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 160
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27973
  • ID Prones

Përshkrim

Dupleks me qira ne Rrugen Ferit Xhajko prane Raiffaise Bank .

Me nje siperfaqe prej 160 m2 siperfaqe e brendeshme e organizuar ne 2 dhoma gjumi ,1 dhome femijesh 2 soxhorno si dhe 2 tualete .Apartamenti eshte i mobiluar ,dyshme me parket, sistem ngrihje/ftohje me ciller,e rikonstruktuar, Ciller dhe panel diellor  dhe verande 85 m2 per ju .Ndodhet ne katin e 5 dhe 6 te nje pallati egzistues.I paisur me certifikate pronesie.

Per informacione mund te kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj