Biznes i prodhimit te sheqerit ne shitje .

  • €3,500
Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Biznes i prodhimit te sheqerit ne shitje .

Don Bosko, Vizion Plus, Zogu i Zi, Tiranë
  • €3,500

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P32082
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet makineria se bashku me te gjitha pajisjet e punes .

Makineria ben paketimin dhe krijimin e sheqerit per lokale .

Pune e thjeshte qe nuk do shume impenjim apo lodhje  .

Ka klientele te rregullt rreth 40 lokale apo biznese  .

Fitim  mujor  rreth  600 Euro  .

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva