Apartament ne shitje ne rezidencen Lake View!

 • €234,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament ne shitje ne rezidencen Lake View!

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni Artificial, Tiranë
 • €234,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 130
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30868
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim super apartament ne nje nga rezidencat me te mira per banim, prane Liqenit Artificial!

Apartamenti ndodhet ne Kullen C te rezidences Lake View, ne katin e 7 me nje siperfaqe 130 m2. Organizohet ne 2+1 m2 2 tualete dhe ballkon.

Cmimi i shitjes 1800Euro/m2

Property Invest Albania!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj