Apartament 2+1+2 ne shitje tek Selvia

 • €175,000
9 Katëshet, Qendër, Rruga e Barrikadave, Selvia, Tiranë
Tërhequr

Apartament 2+1+2 ne shitje tek Selvia

9 Katëshet, Qendër, Rruga e Barrikadave, Selvia, Tiranë
 • €175,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 117
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37241
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet Apartament 2+1+2  me siperfaqe 117m2 tek Selvia , prane Qendres .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 2 tualete , korridor shperndares dhe 2 ballkone.

Apartamenti eshte totalisht i investuar  .

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva