Apartament 2+1+2 ne qender tek 9 Kateshet

 • €210,000
Pazari i Ri, Qendër, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2 ne qender tek 9 Kateshet

Pazari i Ri, Qendër, Tiranë
 • €210,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36448
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me siperfaqe 105m2 ne  Qender,te  9-kateshet .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor shperndares dhe 1 ballkon.

Pallati i ri me hipoteke, me 2 ashensore.

Orientim Jug-Lindje.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva