Apartament 2+1+2+ Depo tek Mangalemi ne Ali Dem

 • €91,000
Ali Demi, Brryli, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1+2+ Depo tek Mangalemi ne Ali Dem

Ali Demi, Brryli, Tiranë
 • €91,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 105
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34867
 • ID Prones

Përshkrim

Super apartament 2+1+2+Depo tek Mangalemi ne Ali Dem me Siperfaqe 105m2 .

Organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi 2 tualete ,  ballkonin dhe nje depo .

Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri te nje cilesie te larte , me kushte bashkekohore per nje jetese komode .

I gjithe kompleksi ka dokumentacion te rregullt hipotekor .

Cmimi  eshte okazion , Nxitoni !!

I diskutueshem

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva