Apartament 2+1 tek Unaza e Re , Astir

 • €85,000
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Apartament 2+1 tek Unaza e Re , Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €85,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 87.5
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35544
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me siperfaqe 87.5 m2 ne Astir prane Vila L .

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , ambient gatimi , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe nje verande .

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar .

Ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor dhe me hipoteke .

Apartamenti eshte ideal per m2 qe ka dhe per pamjen mjaft te kendshme qe ofron .

Per me shume na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva