APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, FRESK.

 • €78,000
Fresku, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, FRESK.

Fresku, Tiranë
 • €78,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 107
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35926
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1 ne Fresk, prane restorant Qesaraka.

Apartamenti ka siperfaqe totale 107m2, ku 88.2 m2 eshte hapesira neto , 11.6 m2 hapesire e perbashket dhe 7.8 ballkon.

Pllakat dhe dyert vendosen sipas deshires se klientit.

Cmimi eshte 78000 euro.

Ka dokumentacion te rregullt.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo