APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, Bulevardi Zogu i Pare.

 • €95,800
Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 2+1 NE SHITJE, Bulevardi Zogu i Pare.

Bulevardi Zogu i Parë, Tiranë
 • €95,800

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 92
 • Sipërfaqe ㎡
 • P28396
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 2+1  Tek Bulevardi Zogu i Pare.

Apartamenti ndodhet ne katin  0 te nje pallati ekzistues.

Ka siperfaqe 92 m2 dhe eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, dhome ndenje,, ballkon dhe nje tualete

 

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle