Apartament 2+1 me qera tek Prokuroria , Mine Peza

 • €500/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Rruga Mine Peza, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament 2+1 me qera tek Prokuroria , Mine Peza

Ish Stacioni i Trenit, Rruga Mine Peza, Tiranë
 • €500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 93
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38336
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1 me qera tek Mine Peza

Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje , 2 dhoma gjumi , 1 tualet dhe 2 ballkone .

Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti jepet totalisht i mobiluar dhe ka nje pamje fantastike.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva