Ambient per zyra me qera, Selvia

9 Katëshet, Medreseja, Qendër, Rruga e Dibrës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Selvia

9 Katëshet, Medreseja, Qendër, Rruga e Dibrës, Sheshi Skënderbej, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 200 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27463
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra te Observatori, te Selvia afer Qendres. Zone shume e mire dhe e aksesueshme.

Ambienti ka siperfaqe 200m2 dhe eshte i ndare ne 8 ambiente pune, 2 tualete, koridor shperndares. Ndodhet ne katin e 1 te nje pallati me hyrje individuale. I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Cmimi eshte Neto.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj