Ambient per zyra me qera, Rruga e Dibres

Medreseja, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Rruga e Dibres

Medreseja, Rruga e Dibrës, Selvia, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 27.6 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27475
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra ne Rrugen e Dibres, afer me Selvine.

Ambienti ka siperfaqe 27.6m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje godine biznesi. E pershtatshme per tipologji te ndryshme zyrash.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj