Ambient per zyra me qera, Qender

9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Qender

9 Katëshet, Qendër, Sheshi Skënderbej, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 125 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27445
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient per zyra tek 9-Kateshet, afer me Sheshin Skenderbej. Ambienti ndodhet ne nje nga pallatet me te mire te zones, te ndertuar ne vitet e fundit.

Siperfaqa e ambientit eshte 125m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te godines. Organizohet nga 3 ambiente pune, koridor shperndares, 2 ballkone, 2 tualete. I pershtatshem per tipologji te ndryshme zyrash.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj